2017 Yazının Favori Ayakkabıları

Kadınların en büyük tutkularından biridir ayakkabılar. Topuklu, spor, sandalet, terlik.. Her biriyle aşk yaşadığımız, vitrin camlarına yapışmamıza sebep olan bir tutku ayakkabılar. Kış aylarından itibaren hayalini kurarız yazın giyeceğimiz sandaletin, babetin hayalini kurmaya. Yaz sezonunda hangi ayakkabıların trend olduğunu, nelerle kombinleneceğini Monostilo stil danışmanları mercek altına aldı ve ilham alacağın alternatifleri Monostilo Ayakkabı Butiğinden seçti. 

Yazın Havalısı: Sandalet


Sandaletler kuşkusuz ki yaz boyunca en çok tercih ettiğimiz ayakkabı modellerinden bir tanesi. Parmak arası, bağcıklı, dolgu topuklu her zevke ve tarza uygun sandaletlerle yaz daha da renkli geçiyor.


En Şirin: Babet

Bu kadar şirin görünümünün yanı sıra tarz olan başka bir ayakkabı modeli yoktur herhalde. Babetler yaz boyu hem elbiselerle hem de pantolonlarla yakaladığı uyumla en çok tercih ettiğimiz ayakkabılar listesinde

Bonus: Terlikler

Terlikler 2017 yaz sezonunda neredeyse  sandalet ve babetleri solda bırakacak kadar iddialı modellerden. Topuklu ve düz modelleriyle hem rahatlığı yakalayabilir, hem de stil sahibi  görünebilirsin!2017 yaz sezonunun en trend ayakkabı  modelleri ve kombin önerileri Monostilo Blog’da. Gelsene!