5 Adımda Mum Jeans Rehberi

5 Adımda Mum Jeans Rehberi

Jean parçalar uzun yıllardır hayatımızın vazgeçilmezleri. Geçmişten aşina olduğumuz mom jeansler de, bol kesimi, yüksek beli ve rahat formuyla bugünlerde oldukça söz sahibi. Neyle kombin yaparsak yapalım cool ve stil sahibi görünmemizi  sağlayacak boyfriend jeans diye de bildiğimiz mum jeansler, birçok farklı modele sahip. Yırtık, nakışlı, püsküllü her  tarza ve zevke uygun, hepimizin gardırobunda mutlaka bulunması gereken bir moda harikası! İlham vereceğini düşündüğümüz birkaç modelle mum jeans rehberi oluşturduk. Monostilo'nun Jean Butiğine göz atmaya ne dersin?

Spor-Klasik Farketmez

İki tane farklı şekilde kombinlenmiş mum jeans, spor tarzda da klasik tarzda da cool. Her iki tarzda da seni oldukça stil sahibi gösterecek Girdiğiniz ortamda bakışların size çevrilmesini sağlayacak bu parçalara Monostilo.com’dan ulaşabilirsin.


Cool Nakışlar

Nakışlar Mum jeansle buluşmuş ve Mum jeans in asi ve sert imajını minimalize ederek  daha zarif ve cool bir tarza bürümüş. Sen de jean üzerinde nakış seviyorsan hoşuna gidecek modelleri biz çok beğendik, buraya bıraktık! 

Bonus: Asi Yırtıklar

Mum jeanslerin asi ruhunu en iyi yırtık modelleri yansıtıyor.Üstelik yırtık jeanlerle kombin yapmak çok kolay. Jeanlerde yırtık detaylarını hepimiz çok seviyoruz fakat mum jeanslere apayrı bir hava katmıyor mu? 

Birbirinden güzel Mum Jeans modellerini ve ilham alacağın kombin örneklerini senin için derledik. Hepsi ve daha fazlası Monostilo Jean Butiğinde İncelesene 