Günlük ve Abiye Elbise Stilleri

Elbiseler moda kavramı varolduğundan beri kadınların vazgeçilmez kıyafetlerindendir. Kısası, uzunu, günlük ya da abiye modeli, her an ve durumda kurtarıcımız olmaya adaydır. Ne giyeceğimize karar veremediğimiz bir gün gardıroptan elimize geçen bir elbise ve ona uygun seçeceğimiz aksesuarlarla günü kurtarabilir, hatta gayet stil sahibi ve şık görünebiliriz. Her zaman ve koşulda en şık sen olmak, en trend elbiselere gardırobunda yer açmak istiyorsan, Monostilo Blog’un Elbise Gardırobuna göz atmalısın. 

Günlük Şıklığı Yakala

Günü  kurtarmanda sana yardımcı olacak desenli ya da çizgili elbise modelleri ve altına uygun ayakkabı seçiminle ister ofis şıklığını yakalayabilir, ister hafta sonu davetlerinde boy gösterebilirsin. Tercih senin!

Partinin Yıldızı Sen Ol

Katılacağın bir partide ne giyeceğine karar veremiyor ama gecenin en şık ünvanına sahip olmak istiyorsan, senin için birkaç ipucumuz var. Böyle kombinlerle partinin yıldızı olabilir, diğer kızların kıskanç bakışlarına maruz kalabilir, stilinle geceye damga vurabilirsin.

Ofis Stiline Renk Kat

Çalışan kadınların zamanlarının büyük bir kısmı ofis ortamında geçtiği için, ofis şıklığı da en az bir gece daveti kadar önemli hale geldi. Ofiste de olsam şıklığımdan ve stilimden ödün vermem diyorsan tam senlik modeller burada!


Koktyel Davetlerine Göz Kamaştır
Açılışlarda ya da davetlerde göz alıcı isim olmak hiç de zor değil. İşe hem biraz ciddiyet hem de cool bir hava katıp ortalığı toz duman yapabilirsin. İddialı tarzını elbise kombinlerinle herkese göster!


Birbirinden güzel ve şık elbise modellerini ve ellbiselerle ilgili en son trendleri merak ediyorsan, Monostilo Blog’da ilgini çekecek ve sana ilham verecek bir çok ipucu var.