Plaj Savaşları: Mayo VS Bikini

Yaz sezonu açılır açılmaz aklımıza düşen üç kelime; deniz,kum,güneş. Hal böyle olunca henüz yaz gelmeden plajda ne giyeceğimizin, nasıl kombinler yapacağımızın, plaj giyim trendlerinin ne olacağının derdine düşüyoruz. Haksız da sayılmayız! Plajlarda artık podyumdan farksız, kim ne giymiş, bikinisiyle hangi aksesuarları takmış ilgimizi çekiyor. Eskisi gibi mayonu ya da bikinini giy, in plaja devri bitti! Üstüne bir de siz hala mayo mu? Bikini mi? diye düşünenlerden misiniz? O zaman yazımıza bir göz atmalısın, sana ilham verecek birkaç ufak ipucu var!


Yüksek Dozda Mesaj İçerir

Son sezonların trendi üzerinde mesaj veren yazıları olan mayolar. Her renkte, modelde biraz 80’ler esintili mayolar içimizi kıpır kıpır ediyor. Seksi ve cool havası ise ayrı bir cazibe sebebi. Sen de hemen edinmeli, plajların tozunu attırmalısın!


Yüksek Bel Modası

Yüksel bel trendinin seveni ve takipçisiysen, plajlar da artık senin! Yüksek bel, abartısız modellerde bikiniler ile naif tarzını plaja da taşı. Retro esintiler de barındıran bikinilerinle güneşin ve denizin keyfini çıkar!

Çizgili ve Şık

Çizgiler stilimizde hep var! Her parçada kullanmayı, çizgilerin verdiği modern ve minimalist havayı hepimiz çok seviyoruz. Plajda da çizgili mayolar- bikiniler oldukça göz alıcı. Spor görünümünün gerisinde cool ve fresh bir görüntü sergiliyor.

Fırfır Esintileri

Fırfır modası plajlara da sıçradı. Mayo ve bikinilerin yakalarında, askılarında bulunan fırfırlar hem hareket hem stil katıyor. Sen de yazın tüm neşesini üzerinde taşımak, plaja hareket katmak istiyosan fırfırlı bir plaj giyim stili oluşturabilirsin! 

2017 Yaz sezonu plaj giyim stilleri hakkında bilgi sahibi olmak ve en son trendlerden haberdar olmak istiyorsan, Monostilo Plaj Giyim Butiğini ziyaret etmelisin