Plaj Stilini Baştan Yarat

Plaj modası artık sadece bikini, mayodan ibaret değil. Bir mayo giy, plaja in devri artık kapandı. Birbirinden farklı modellerde bikiniler ve mayolar, plaj elbiseleri, terlikleri , aksesuarları derken plajlar da podyumdan farksız. Plaj stilinle fark yaratmak ve kendi tarzını oluşturmak istiyorsan, plaj trendlerini yakından takip etmen gerekiyor.  Yani Monostilo’yu takipte kalman, en son plaj trendlerinden haberdar olman demek. Plajda nasıl kombinler yapman gerektiğini merak ediyorsan, Hemen Monostilo’ya göz atmalısın!

Mesajınız Var!

Mesaj içerikli bu mayolarla kendini yansıt! Üzerinde yazılar olan mayolar birkaç sezondur oldukça trend. Ne yalan söyleyelim biz de çok sevdik! Asi ve özgür bir ruhu var. Plajlarda stilinle fark yaratmak için en uygun parça!

Stiline Fırfırla Eğlence Kat!

Fırfır trendi mayo ve bikinilerde de ön planda. Özellikle bikinilere ayrı bir hava katıyor. Düz- çiçek desenli hiç farketmez, her modele yakışıyor. Plaj stiline hareket v neşe katmak istiyorsan kesinlikle fırfır detaylarını kullanmalısın!


Plajda da İddiamı Sürdürürüm Diyenlere!

Her ortamda iddialı giyinmeyi ve dikkat çekmeyi sevenler burada mı? Öyleyse Monostilo’nun garıdrobunda senin için birçok farklı modelde iddialı mayo ve bikiniler var. Ayrıca stilini tamamlayacağın bir çok aksesuar, plaj elbise modelleri ile birlikte!

Plaj stilinle fark yaratmak, yaz boyunca tüm gözleri üzerine çekmek istiyorsan Monostilo Plaj Giyim Butiği’ni ziyaret etmelisin!